CRCW0805237RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805237RFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805237RFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805237RFKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805237RFKEA
Številka dela CRCW0805237RFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4919603 pcs Podatkovni list CRCW0805237RFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 237 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-237CTR
D12/CRCW0805 100 237R 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 237 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0805237RFKEAHP
CRCW0805237RFKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 237 OHM 1% 1/2W 0805