CRCW080526K7FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080526K7FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080526K7FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 26.7K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080526K7FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080526K7FKEA
Številka dela CRCW080526K7FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 26.7K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4767440 pcs Podatkovni list CRCW080526K7FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 26.7 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-26.7KCTR
D12/CRCW0805 100 26K7 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 26.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080526K7FHTAP
CRCW080526K7FHTAP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 26.7K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 1648748 pcs
Prenesi: CRCW080526K7FHTAP.pdf
RFQ
CRCW080526K1FKTA
CRCW080526K1FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 26.1K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4150863 pcs
Prenesi: CRCW080526K1FKTA.pdf
RFQ
CRCW080526K7FKEAHP
CRCW080526K7FKEAHP
Opis: RES SMD 26.7K OHM 1% 1/2W 0805
Prenesi: CRCW080526K7FKEAHP.pdf
CRCW080526K1FKTC
CRCW080526K1FKTC
Prenesi: CRCW080526K1FKTC.pdf
CRCW080526K7FKEAC
CRCW080526K7FKEAC
Opis: RES 26.7K OHM 1% 1/8W 0805