CRCW08052R74FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052R74FNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW08052R74FNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.74 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW08052R74FNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW08052R74FNEA
Številka dela CRCW08052R74FNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.74 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4676870 pcs Podatkovni list CRCW08052R74FNEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 2.74 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-2.74CTR
D12/CRCW0805 200 2R74 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.74 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film