CRCW0805300KFKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805300KFKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805300KFKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 300K OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805300KFKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805300KFKEAHP
Številka dela CRCW0805300KFKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 300K OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2210389 pcs Podatkovni list CRCW0805300KFKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-300KTTR
CRCW0805300KFKEAHP-ND
CRCW0805300KFKEAHPTR
CRCW0805300KFKEAHPTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 300 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film