CRCW080530K0JNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080530K0JNTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080530K0JNTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 30K OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080530K0JNTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080530K0JNTA
Številka dela CRCW080530K0JNTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 30K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5367865 pcs Podatkovni list CRCW080530K0JNTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 30 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CRCW0805 200 30K 5% RT1
CRCW0805303JRT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 30 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film