CRCW080530K9FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080530K9FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080530K9FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 30.9K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080530K9FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080530K9FKEA
Številka dela CRCW080530K9FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 30.9K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3566878 pcs Podatkovni list CRCW080530K9FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 30.9 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-30.9KCDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 30.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080530K5FKTA
CRCW080530K5FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 30.5K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4437699 pcs
Prenesi: CRCW080530K5FKTA.pdf
RFQ
CRCW080530K9FKEAC
CRCW080530K9FKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 30.9K OHM 1% 1/8W 0805