CRCW0805330KFKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805330KFKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805330KFKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 330K OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805330KFKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805330KFKEAHP
Številka dela CRCW0805330KFKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 330K OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2208133 pcs Podatkovni list CRCW0805330KFKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 330 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 330 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0805330KFKEAC
CRCW0805330KFKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 330K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 5279895 pcs
Prenesi: CRCW0805330KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW080532R4FKEB
CRCW080532R4FKEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 32.4 OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 6355452 pcs
Prenesi: CRCW080532R4FKEB.pdf
RFQ
CRCW0805330KFKEA
CRCW0805330KFKEA
Opis: RES SMD 330K OHM 1% 1/8W 0805