CRCW080534K8FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080534K8FKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080534K8FKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 34.8K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080534K8FKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080534K8FKEAC
Številka dela CRCW080534K8FKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 34.8K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5906230 pcs Podatkovni list CRCW080534K8FKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Odpornost 34.8 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 34.8 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080534K8FKEA
CRCW080534K8FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 34.8K OHM 1% 1/8W 0805