CRCW0805402RFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805402RFKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805402RFKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 402 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805402RFKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805402RFKEB
Številka dela CRCW0805402RFKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 402 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6233099 pcs Podatkovni list CRCW0805402RFKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 402 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 402 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0805402RFKTA
CRCW0805402RFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 402 OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4486000 pcs
Prenesi: CRCW0805402RFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805402KFKEBC
CRCW0805402KFKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 402K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 5266087 pcs
Prenesi: CRCW0805402KFKEBC.pdf
RFQ
CRCW0805402RFKEBC
CRCW0805402RFKEBC
Opis: RES 402 OHM 1% 1/8W 0805