CRCW080553R6FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080553R6FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080553R6FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 53.6 OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRCW080553R6FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080553R6FKEAHP
Številka dela CRCW080553R6FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 53.6 OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2409062 pcs Podatkovni list CRCW080553R6FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 53.6 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 53.6 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080553K6FKTA
CRCW080553K6FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 53.6K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 3935297 pcs
Prenesi: CRCW080553K6FKTA.pdf
RFQ
CRCW080553R6FKEBC
CRCW080553R6FKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 53.6 OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 6316806 pcs
Prenesi: CRCW080553R6FKEBC.pdf
RFQ
CRCW080553R6FKEA
CRCW080553R6FKEA
Opis: RES SMD 53.6 OHM 1% 1/8W 0805