CRCW080561K9FKTB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080561K9FKTB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080561K9FKTB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 61.9K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080561K9FKTB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080561K9FKTB
Številka dela CRCW080561K9FKTB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 61.9K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4187811 pcs Podatkovni list CRCW080561K9FKTB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 61.9 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 61.9 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film