CRCW0805681KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805681KFKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805681KFKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 681K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805681KFKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805681KFKEAC
Številka dela CRCW0805681KFKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 681K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5159342 pcs Podatkovni list CRCW0805681KFKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-C Odpornost 681 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 681 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film