CRCW0805866KFKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805866KFKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805866KFKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 866K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805866KFKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805866KFKEB
Številka dela CRCW0805866KFKEB Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 866K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7524354 pcs Podatkovni list CRCW0805866KFKEB.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.125W, 1/8W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRCW
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks Številka izdelka proizvajalca CRCW0805866KFKEB
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 866k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1% Opis RES SMD 866K OHM 1% 1/8W 0805