CRCW12060000Z0EBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12060000Z0EBC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12060000Z0EBC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 0 OHM JUMP 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12060000Z0EBC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12060000Z0EBC
Številka dela CRCW12060000Z0EBC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 0 OHM JUMP 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3301042 pcs Podatkovni list CRCW12060000Z0EBC.pdf
Toleranca Jumper Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CRCW-C Odpornost 0 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-4171-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sestava Thick Film