CRCW120610M0FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW120610M0FKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW120610M0FKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 10M OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW120610M0FKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW120610M0FKEAC
Številka dela CRCW120610M0FKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5127327 pcs Podatkovni list CRCW120610M0FKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CRCW-C Odpornost 10 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-4186-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sestava Thick Film