CRCW1206118RFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206118RFKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1206118RFKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 118 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW1206118RFKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1206118RFKEB
Številka dela CRCW1206118RFKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 118 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3826384 pcs Podatkovni list CRCW1206118RFKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 118 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 118 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW1206118KFKTA
CRCW1206118KFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 118K OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 3654700 pcs
Prenesi: CRCW1206118KFKTA.pdf
RFQ
CRCW1206118RFKEBC
CRCW1206118RFKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 118 OHM 1% 1/4W 1206