CRCW120612K0JNEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW120612K0JNEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW120612K0JNEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 12K OHM 5% 3/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW120612K0JNEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW120612K0JNEAHP
Številka dela CRCW120612K0JNEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 12K OHM 5% 3/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1160881 pcs Podatkovni list CRCW120612K0JNEAHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 12 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-12KUADKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 12 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film