CRCW1206130MJPEAHR
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206130MJPEAHR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1206130MJPEAHR
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 130M OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW1206130MJPEAHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1206130MJPEAHR
Številka dela CRCW1206130MJPEAHR Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 130M OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 577681 pcs Podatkovni list CRCW1206130MJPEAHR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW-HR Odpornost 130 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 130 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sestava Thick Film