CRCW1206137KFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206137KFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1206137KFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 137K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW1206137KFKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1206137KFKEA
Številka dela CRCW1206137KFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 137K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5292193 pcs Podatkovni list CRCW1206137KFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 137 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-137KFCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 137 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW1206137KFKEAC
CRCW1206137KFKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 137K OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 3990948 pcs
Prenesi: CRCW1206137KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW1206133RFKEAHP
CRCW1206133RFKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 133 OHM 1% 3/4W 1206
Na zalogi: 1118874 pcs
Prenesi: CRCW1206133RFKEAHP.pdf
RFQ
CRCW1206137KFKEAHP
CRCW1206137KFKEAHP
Opis: RES SMD 137K OHM 1% 3/4W 1206