CRCW1206165KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206165KFKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1206165KFKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 165K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW1206165KFKEAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1206165KFKEAC
Številka dela CRCW1206165KFKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 165K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4582109 pcs Podatkovni list CRCW1206165KFKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija CRCW-C Odpornost 165 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 165 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film