CRCW12061K20JNEC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12061K20JNEC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12061K20JNEC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.2K OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12061K20JNEC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12061K20JNEC
Številka dela CRCW12061K20JNEC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.2K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4719536 pcs Podatkovni list CRCW12061K20JNEC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film