CRCW12061K27FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12061K27FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12061K27FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.27K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12061K27FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12061K27FKEA
Številka dela CRCW12061K27FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.27K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3880231 pcs Podatkovni list CRCW12061K27FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 1.27 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-1.27KFTR
D25/CRCW1206 100 1K27 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.27 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW12061K27FKEBC
CRCW12061K27FKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1.27K OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 4806153 pcs
Prenesi: CRCW12061K27FKEBC.pdf
RFQ
CRCW12061K27FKEAC
CRCW12061K27FKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay