CRCW120626R7FKTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW120626R7FKTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW120626R7FKTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 26.7 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW120626R7FKTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW120626R7FKTA
Številka dela CRCW120626R7FKTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 26.7 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4029247 pcs Podatkovni list CRCW120626R7FKTA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 26.7 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CRCW1206 100 26R7 1% RT1
CRCW120626R7FRT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 26.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film