CRCW12062R32FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12062R32FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12062R32FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.32 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12062R32FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12062R32FKEA
Številka dela CRCW12062R32FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.32 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3444843 pcs Podatkovni list CRCW12062R32FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 2.32 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-2.32FFTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.32 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW12062R32FNEA
CRCW12062R32FNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.32 OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 3038763 pcs
Prenesi: CRCW12062R32FNEA.pdf
RFQ
CRCW12062R32FNEB
CRCW12062R32FNEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 3495742 pcs
Prenesi: CRCW12062R32FNEB.pdf
RFQ
CRCW12062R32FKEAHP
CRCW12062R32FKEAHP
Opis: RES SMD 2.32 OHM 1% 3/4W 1206