CRCW120646K4FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW120646K4FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW120646K4FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 46.4K OHM 1% 3/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW120646K4FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW120646K4FKEAHP
Številka dela CRCW120646K4FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 46.4K OHM 1% 3/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1106506 pcs Podatkovni list CRCW120646K4FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 46.4 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 46.4 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW120646K4FKEC
CRCW120646K4FKEC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 46.4K OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 4564458 pcs
Prenesi: CRCW120646K4FKEC.pdf
RFQ
CRCW120646K4FKEA
CRCW120646K4FKEA
Proizvajalci: Vishay Dale