CRCW12066M80JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12066M80JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12066M80JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.8M OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12066M80JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12066M80JNEA
Številka dela CRCW12066M80JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 6.8M OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4542224 pcs Podatkovni list CRCW12066M80JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 6.8 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-6.8METR
D25/CRCW1206 200 6M8 5% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 6.8 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW12066M80JNEB
CRCW12066M80JNEB
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 6.8M OHM 5% 1/4W 1206
Na zalogi: 7061306 pcs
Prenesi: CRCW12066M80JNEB.pdf
RFQ
CRCW12066M65FKTA
CRCW12066M65FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 6.65M OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 3807263 pcs
Prenesi: CRCW12066M65FKTA.pdf
RFQ
CRCW12066M80JNEAC
CRCW12066M80JNEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 6.8M OHM 5% 1/4W 1206