CRCW12066R80JNEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12066R80JNEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12066R80JNEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.8 OHM 5% 3/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12066R80JNEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12066R80JNEAHP
Številka dela CRCW12066R80JNEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 6.8 OHM 5% 3/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1239665 pcs Podatkovni list CRCW12066R80JNEAHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-6.8UATR
CRCW12066R80JNEAHP-ND
CRCW12066R80JNEAHPTR
CRCW12066R80JNEAHPTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW12066R80JNEAC
CRCW12066R80JNEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 6.8 OHM 5% 1/4W 1206
Na zalogi: 5331811 pcs
Prenesi: CRCW12066R80JNEAC.pdf
RFQ
CRCW12066R80JNEBC
CRCW12066R80JNEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 6.8 OHM 5% 1/4W 1206
Na zalogi: 4441644 pcs
Prenesi: CRCW12066R80JNEBC.pdf
RFQ
CRCW12066R80JNEA
CRCW12066R80JNEA
Opis: RES SMD 6.8 OHM 5% 1/4W 1206