CRCW12066R81FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12066R81FNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12066R81FNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.81 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12066R81FNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12066R81FNEA
Številka dela CRCW12066R81FNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 6.81 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2824714 pcs Podatkovni list CRCW12066R81FNEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 6.81 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-6.81FTR
D25/CRCW1206 200 6R81 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 6.81 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film