CRCW1206750KJNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206750KJNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1206750KJNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 750K OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW1206750KJNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1206750KJNEA
Številka dela CRCW1206750KJNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 750K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7054772 pcs Podatkovni list CRCW1206750KJNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CRCW Odpornost 750 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-750KECT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 750 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW1206750KFKTA
CRCW1206750KFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 750K OHM 1% 1/4W 1206
Na zalogi: 3800134 pcs
Prenesi: CRCW1206750KFKTA.pdf
RFQ
CRCW1206750KJNEAC
CRCW1206750KJNEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 750K OHM 5% 1/4W 1206