CRCW12068R20FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12068R20FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12068R20FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 8.2 OHM 1% 3/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW12068R20FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12068R20FKEAHP
Številka dela CRCW12068R20FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 8.2 OHM 1% 3/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1100354 pcs Podatkovni list CRCW12068R20FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 8.2 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 541-8.20UTR
CRCW12068R20FKEAHP-ND
CRCW12068R20FKEAHPTR
CRCW12068R20FKEAHPTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 8.2 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW12068R20FKEA
CRCW12068R20FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206