CRCW120691K0JNEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW120691K0JNEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW120691K0JNEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CRCW120691K0JNEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW120691K0JNEB
Številka dela CRCW120691K0JNEB Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8280414 pcs Podatkovni list CRCW120691K0JNEB.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CRCW
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks Številka izdelka proizvajalca CRCW120691K0JNEB
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
FIFO's 2 Razširjen opis 91k Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206
Premaz, tip ohišja Thick Film Bandwidth 91k
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW120691R0FKEAHP
CRCW120691R0FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 91 OHM 1% 3/4W 1206
Na zalogi: 1163843 pcs
Prenesi: CRCW120691R0FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW120691K0JNEAHP
CRCW120691K0JNEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 91K OHM 5% 3/4W 1206
Na zalogi: 1395483 pcs
Prenesi: CRCW120691K0JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW120691K0JNEBC
CRCW120691K0JNEBC
Opis: RES 91K OHM 5% 1/4W 1206