CRCW121024R0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW121024R0FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW121024R0FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 24 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: CRCW121024R0FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW121024R0FKEA
Številka dela CRCW121024R0FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 24 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2388932 pcs Podatkovni list CRCW121024R0FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 24 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CRCW1210 100 24R 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 24 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW121024K9FKEAHP
CRCW121024K9FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 24.9K OHM 1% 3/4W 1210
Na zalogi: 762578 pcs
Prenesi: CRCW121024K9FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW121024R0JNEA
CRCW121024R0JNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 24 OHM 5% 1/2W 1210
Na zalogi: 2657376 pcs
Prenesi: CRCW121024R0JNEA.pdf
RFQ
CRCW121024R0FKEAHP
CRCW121024R0FKEAHP
Opis: RES SMD 24 OHM 1% 3/4W 1210