CRCW1210255RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1210255RFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1210255RFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 255 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: CRCW1210255RFKEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1210255RFKEA
Številka dela CRCW1210255RFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 255 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2443991 pcs Podatkovni list CRCW1210255RFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 255 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CRCW1210 100 255R 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 255 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW1210255KFKEA
CRCW1210255KFKEA
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 255K OHM 1% 1/2W 1210
Na zalogi: 3036672 pcs
Prenesi: CRCW1210255KFKEA.pdf
RFQ
CRCW121025K5FKEAHP
CRCW121025K5FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 25.5K OHM 1% 3/4W 1210
Na zalogi: 743194 pcs
Prenesi: CRCW121025K5FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW1210255RFKEAHP
CRCW1210255RFKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 255 OHM 1% 3/4W 1210