CRCW12104R70FNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12104R70FNTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12104R70FNTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.7 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: CRCW12104R70FNTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12104R70FNTA
Številka dela CRCW12104R70FNTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.7 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1129711 pcs Podatkovni list CRCW12104R70FNTA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CRCW1210 200 4R7 1% RT1
CRCW12104R70FRT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 4.7 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film