CRCW1210576KFKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1210576KFKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1210576KFKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 576K OHM 1% 3/4W 1210
Podatkovni listi: CRCW1210576KFKEAHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1210576KFKEAHP
Številka dela CRCW1210576KFKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 576K OHM 1% 3/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 766995 pcs Podatkovni list CRCW1210576KFKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 576 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 576 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW1210576KFKEA
CRCW1210576KFKEA
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 576K OHM 1% 1/2W 1210