CRCW1210887RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1210887RFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1210887RFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 887 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: CRCW1210887RFKEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1210887RFKEA
Številka dela CRCW1210887RFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 887 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2347480 pcs Podatkovni list CRCW1210887RFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 887 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CRCW1210 100 887R 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 887 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film