CRCW1210953RFKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1210953RFKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW1210953RFKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 953 OHM 1% 3/4W 1210
Podatkovni listi: CRCW1210953RFKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW1210953RFKEAHP
Številka dela CRCW1210953RFKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 953 OHM 1% 3/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132207 pcs Podatkovni list CRCW1210953RFKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 953 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CRCW1210953RFKEAHPCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 953 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW1210953RFKTA
CRCW1210953RFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 953 OHM 1% 1/2W 1210
Na zalogi: 1062957 pcs
Prenesi: CRCW1210953RFKTA.pdf
RFQ
CRCW1210953RFKEA
CRCW1210953RFKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay