CRCW12181K02FKEK
Vishay DaleVishay Dale
CRCW12181K02FKEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12181K02FKEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.02K OHM 1% 1W 1218
Podatkovni listi: CRCW12181K02FKEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12181K02FKEK
Številka dela CRCW12181K02FKEK Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 1.02K OHM 1% 1W 1218 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 733773 pcs Podatkovni list CRCW12181K02FKEK.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 1218 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) Serija CRCW
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1218 (3246 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca CRCW12181K02FKEK Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 1.02k Ohm ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 1.02K OHM 1% 1W 1218 Premaz, tip ohišja Thick Film