CRCW12182R61FNEK
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12182R61FNEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW12182R61FNEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.61 OHM 1% 1W 1218
Podatkovni listi: CRCW12182R61FNEK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW12182R61FNEK
Številka dela CRCW12182R61FNEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.61 OHM 1% 1W 1218 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374467 pcs Podatkovni list CRCW12182R61FNEK.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Serija CRCW Odpornost 2.61 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1218 (3246 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 2.61 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film