CRCW201010R5FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201010R5FKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW201010R5FKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 10.5 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW201010R5FKEFHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW201010R5FKEFHP
Številka dela CRCW201010R5FKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 10.5 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356910 pcs Podatkovni list CRCW201010R5FKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 10.5 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW201010R2FKTF
CRCW201010R2FKTF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 10.2 OHM 1% 3/4W 2010
Na zalogi: 752534 pcs
Prenesi: CRCW201010R2FKTF.pdf
RFQ
CRCW2010110KFKEF
CRCW2010110KFKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 110K OHM 1% 3/4W 2010
Na zalogi: 2090758 pcs
Prenesi: CRCW2010110KFKEF.pdf
RFQ
CRCW201010R5FKEF
CRCW201010R5FKEF
Opis: RES SMD 10.5 OHM 1% 3/4W 2010