CRCW201011R8FKTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201011R8FKTF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW201011R8FKTF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 11.8 OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW201011R8FKTF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW201011R8FKTF
Številka dela CRCW201011R8FKTF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 11.8 OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 794931 pcs Podatkovni list CRCW201011R8FKTF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 11.8 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CRCW2010 100 11R8 1% R02
CRCW201011R8FR02
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 11.8 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film