CRCW2010121KFKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010121KFKEF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2010121KFKEF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 121K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW2010121KFKEF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2010121KFKEF
Številka dela CRCW2010121KFKEF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 121K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1967153 pcs Podatkovni list CRCW2010121KFKEF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 121 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 541-121KACTR
CRCW2010 100 121K 1% E02 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 121 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film