CRCW201017R8FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201017R8FKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW201017R8FKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 17.8 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW201017R8FKEFHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW201017R8FKEFHP
Številka dela CRCW201017R8FKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 17.8 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 411014 pcs Podatkovni list CRCW201017R8FKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 17.8 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 17.8 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW2010180KFKEF
CRCW2010180KFKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 180K OHM 1% 3/4W 2010
Na zalogi: 1876412 pcs
Prenesi: CRCW2010180KFKEF.pdf
RFQ
CRCW201017R4FKEF
CRCW201017R4FKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 17.4 OHM 1% 3/4W 2010
Na zalogi: 1912017 pcs
Prenesi: CRCW201017R4FKEF.pdf
RFQ
CRCW201017R8FKEF
CRCW201017R8FKEF
Opis: RES SMD 17.8 OHM 1% 3/4W 2010