CRCW201018K7FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201018K7FKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW201018K7FKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 18.7K OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW201018K7FKEFHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW201018K7FKEFHP
Številka dela CRCW201018K7FKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 18.7K OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 364759 pcs Podatkovni list CRCW201018K7FKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 18.7 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CRCW201018K7FKEFHP-ND
CRCW201018K7FKEFHPTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 18.7 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW201018K7FKEF
CRCW201018K7FKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 18.7K OHM 1% 3/4W 2010