CRCW20101K60FKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20101K60FKEF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW20101K60FKEF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.6K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW20101K60FKEF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW20101K60FKEF
Številka dela CRCW20101K60FKEF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.6K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1920464 pcs Podatkovni list CRCW20101K60FKEF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena CRCW2010 100 1K6 1% E02 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.6 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW20101K58FKEF
CRCW20101K58FKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.58K OHM 1% 3/4W 2010
Na zalogi: 1965732 pcs
Prenesi: CRCW20101K58FKEF.pdf
RFQ
CRCW20101K60FKEFHP
CRCW20101K60FKEFHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.6K OHM 1% 1W 2010