CRCW20101R10JNTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20101R10JNTF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW20101R10JNTF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.1 OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW20101R10JNTF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW20101R10JNTF
Številka dela CRCW20101R10JNTF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.1 OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1085494 pcs Podatkovni list CRCW20101R10JNTF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 1.1 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.1 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film