CRCW201020R0JNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201020R0JNEF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW201020R0JNEF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20 OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW201020R0JNEF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW201020R0JNEF
Številka dela CRCW201020R0JNEF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 20 OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1892744 pcs Podatkovni list CRCW201020R0JNEF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 20 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 541-20.0WTR
CRCW2010 200 20R 5% E02 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 20 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film