CRCW2010220KFKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010220KFKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2010220KFKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 220K OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW2010220KFKEFHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2010220KFKEFHP
Številka dela CRCW2010220KFKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 220K OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 411008 pcs Podatkovni list CRCW2010220KFKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 220 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 220 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW2010220KFKEF
CRCW2010220KFKEF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 220K OHM 1% 3/4W 2010