CRCW2010470KJNEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010470KJNEF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW2010470KJNEF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 470K OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: CRCW2010470KJNEF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW2010470KJNEF
Številka dela CRCW2010470KJNEF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 470K OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1542827 pcs Podatkovni list CRCW2010470KJNEF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Odpornost 470 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 541-470KWCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 470 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film