CRCW20104R99FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20104R99FKEFHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW20104R99FKEFHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.99 OHM 1% 1W 2010
Podatkovni listi: CRCW20104R99FKEFHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW20104R99FKEFHP
Številka dela CRCW20104R99FKEFHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.99 OHM 1% 1W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 360496 pcs Podatkovni list CRCW20104R99FKEFHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 4.99 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena 541-4.99PTR
CRCW20104R99FKEFHP-ND
CRCW20104R99FKEFHPTR
CRCW20104R99FKEFHPTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 4.99 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film